Ekspozīcija “Kerbedzs: sekojot inženiertehniskajām idejām” veidota iedvesmojoties no 19. gadsimta inženierbūvju projektētāja Staņislava Kerbedza (1810–1899). Kerbedzs ir bijis arī Lūznavas muižas zemes saimnieks un viņa meita uzcēla Lūznavas muižu. Interaktīvā izstāde izvietota muižas cokolstāva trīs telpās.
Slavas zālē var iepazīties ar Kerbedza profesionālajām gaitām cauri gadu desmitiem mirkļos, kad saņemti apbalvojumi. Katrs no apbalvojumiem veidots kā stilizēts interaktīvs objekts pie sienas, kas audiovizuāli stāsta par inženiera sasniegumiem. Interaktīvajā ekrānā zāles centrā var ceļot pa Eiropas karti un iepazīt Kerbedza inženiertehniskās būves.
Kerbedzs ir bijis arī inženierzinātņu pasniedzējs universitātē, tāpēc otrā telpa veidota kā klase. Gluži kā neparastā fizikas vai vēstures mācību stundā, apmeklētāji atveramos galdos var iepazīties gan ar tiltu, tuneļu un dzelzceļa būvēšanas aizsākumiem, gan ar fizikas likumiem, kas ietekmē būvniecību, gan ar grūtībām, ko nācās pārvarēt inženieriem. Klases telpā pie tāfeles ikviens interesents arī aicināts pārbaudīt savu atjautību inženiertehniskajās jomās, kā arī prasmes tiltu un citu konstrukciju veidošanā.
Savukārt trešā Hologrammas telpa ir vieta, kur 360 grādu ainavā var redzēt dažādus objektus, kas saistīti ar Lūznavas muižu un inženierbūvēm. Šeit apmeklētāju uzrunā pats Kerbedzs Lūznavas muižas spoka tēlā.
Ideja un projektēšana: DJA – Didzis Jaunzems, Ksenia Sapega, Justīne Kate Hesse, Helēna Laura Bindemane, Juta Davidovska
Realizācija: SOLAVI – Ints Bērziņš, Juris Tautvaitis, Kārlis Mūrnieks
Multimediji: Roberts Rubīns
Fotogrāfs: Ēriks Božis